bg-footer

Nasz zespół

Agata Bronikowska

Agata
Bronikowska

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadam uprawnienia do badania kierowców oraz do badania osób posługujących się bronią. Jestem psychologiem klinicznym I° oraz psychoterapeutką. Jestem właścicielką Pracowni Psychologii ANIMA.

Magdalena Gowin

Magdalena
Gowin

Ukończyłam studia magisterskie oraz studia podyplomowe na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadam wpis do ewidencji psychologów upoważnionych do prowadzenia badań w zakresie psychologii transportu. Jestem psychologiem uprawnionym do prowadzenia badań psychologicznych osób posługujących się bronią. Prowadzę zajęcia z zakresu psychologii transportu na studiach podyplomowych w Akademii Ekonomiczno Humanistycznej w Warszawie.

Monika Jankowska

Monika
Jankowska

Z wykształcenia jestem psychologiem. Studiowałam na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Studia podyplomowe w zakresie Psychologii Transportu oraz BRD ukończyłam w SWPS , tam też ukończyłam też studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Ponadto ukończyłam Studium Pomocy Psychologicznej w IPZ oraz Szkołę Trenerów Biznesu w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra.

Dagmara Jędrzejewska

Dagmara
Jędrzejewska

Ukończyłam psychologię w WSFiZ w Warszawie oraz pedagogikę społeczną na Uniwersytecie Łódzkim. Uprawnienia do badania kierowców zdobyłam na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem psychologiem uprawnionym do prowadzenia badań psychologicznych osób posługujących się bronią
Uczestniczyłam w szkoleniach z zakresu przeprowadzania badań profilaktycznych oraz badań psychologicznych osób kierujących pojazdami.

Weronika Kowalska

Weronika
Kowalska

Jestem studentką V roku psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Uczestniczyłam w szkoleniu TEST2DRIVE dotyczącym nowoczesnego systemu testów. W Pracowni Anima pomagam w prowadzeniu badań (również w języku rosyjskim). Zamierzam kształcić się dalej w psychologii transportu. W przyszłości myślę o psychoterapii.

Ewa Łach

Ewa
Łach

Ukończyłam studia psychologiczne na Akademii Ekonomiczno Humanistycznej w Warszawie, oraz studia podyplomowe w zakresie Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego na SGGW. Uprawnienia do badania kierowców zdobyłam na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim. W Pracowni Anima przeprowadzam badania psychologiczne w języku rosyjskim.

Olga Modzelewska

Olga
Modzelewska

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiadam wpis do ewidencji psychologów upoważnionych do prowadzenia badań w zakresie psychologii transportu. Jestem psychologiem uprawnionym do prowadzenia badań psychologicznych osób posługujących się bronią. Prowadzę zajęcia z zakresu psychologii transportu na studiach podyplomowych w Akademii Ekonomiczno – Humanistycznej w Warszawie oraz kursy reedukacyjne w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Warszawie.
Jestem w trakcie szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Sara Rudzińska

Sara
Rudzińska

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych w zakresie Psychologii Transportu. W Pracowni Anima pomagam w przeprowadzaniu badań psychologicznych.

Dorota Wysokińska

Dorota
Wysokińska

Jestem absolwentką psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Uprawnienia do badania kierowców zdobyłam na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam uprawnienia do prowadzenia badań psychologicznych osób posługujących się bronią. Uczestniczyłam w szkoleniach z neuroobrazowania ludzkiego mózgu w kontekście badań psychologicznych, oraz z zakresu interwencji kryzysowej.

A może Ty chcesz się znaleźć w tym miejscu?

A może Ty chcesz się znaleźć w tym miejscu?

anima@pracowniaanima.pl